img

Bize Ulaşın

  • Üniversite, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü İşletme Fakültesi Kültür Kulübü Odası, 34322 Avcılar/İstanbul
  • info@kulturkulubu.com

Sosyal sorumluluk gönüllülük işidir bu yüzden Sosyal Sorumluluk Topluluğu olarak temel amacımız gönüllülerimizle birlikte iyiliği yaymak ve bunu içselleştirebilmektir. Daha fazla gönüllüye ulaşmak ve birlikte fikirler oluşturup koordineli bir şekilde çalışarak çok daha fazla insanın hayatına dokunabilmek için çalışmaktayız. Böylece sürdürülebilir ve yaşanılabilir bir dünya için katkı sağlamaya çalışmaktayız. Bunları yaparken belirlenen yardım kuruluşları ve vakıflarla çalışarak sosyal sorumluluk kavramını benimsetmeye çalışıyoruz. Kültür Kulübü’nün Sosyal Sorumluluk Projelerini tek bir çatı altında toplayarak genişletip geliştirmek, iyiliksever öğrencilerimizle yardıma muhtaç kişilere el uzatmak, onların seslerini başkalarına duyurmak, sivil toplum kuruluşları ile öğrencileri buluşturup gönüllü olmalarını sağlamak amacıyla faaliyetlerini yürüten bir topluluktur. 

Yıl içerisinde 2 tane ana etkinliğimiz olan Sosyal Sorumluluk Günleri ve Sürdürülebilirlik Zirvesi’ni büyük bir heyecanla gerçekleştiriyoruz.