Organizasyon Departmanı

Kültür Kulübü dışındaki üçüncü kişi veya kurumlarla gerektiğinde irtibata geçer ve gerekli görüşmeleri yapar. Okuldışı etkinliklerin planlanması ve gerçekleştirilmesi süreci ile ilgilenir. 

Görevleri

  • Potansiyel etkinlik katılımcılarını anlayarak/yorumlayarak ve geliştirerek, eksiksiz, doğru ve sonuç verecek etkinlikler üretmek ve yönetim kurulunun onayına sunmakla sorumludur.
  • Hedef kitlede bulunan etkinlik katılımcılarının davranış, beklenti, istek ve ihtiyaçlarını belirler.
  • Organizasyon işlerinin gerçekleştirildiği, Kültür Kulübü dışındaki üçüncü kişi veya kurumlarla gerektiğinde irtibata geçer ve gerekli görüşmeleri yaparak; Yönetim Kurulu Başkanıyla paralel bir şekilde çalışarak, Kültür Kulübü çıkarlarını, haklarını ve sorumluluklarını temsil eder.
  • Organizasyon çalışmaları ile ilgili olarak görüşülen kişi ve/veya kuruluşla sözleşme imzalanması durumunun her aşamasında, Kültür Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı, Başkan Yardımcısı ve Mali İşler sorumlusuyla birlikte çalışır. Gelecek dönemde görevin gerektirdiği tüm yetkinliklere sahip birisinin iş başına gelebilmesi için gerekli çalışmaları yapar. Aday olabilecek kişilerin işlerin yapılışı hakkında bilgilendirilmesini sağlar.

Sercan Altıparmak

Organizasyon Koordinatörü

Selen Şen

Organizasyon Direktörü

Ö. Faruk Başpınar

Organizasyon Direktörü

Ecem Bahtiyar

Organizasyon Direktörü

Alp güney

Organizasyon Direktörü